top of page
slave keeper logo background250_edited.jpg
Szukaj

Rok temu...

Cześć!

Dokładnie rok temu mieliśmy wielki zaszczyt i ogromną przyjemność zagrać podczas wspaniałego Hard Rock Heroes Festival w TAURON Arena Kraków!

Dzięki temu wydarzeniu mogliśmy wystąpić w największej hali widowiskowo-sportowej w Polsce oraz dzielić scenę z legendami gatunku: Deep Purple, Nazareth, Jorn. To ciągle brzmi jak piękny sen! 

A propos snu: pragniemy przypomnieć jeden z utworów, który wtedy zagraliśmy, a który bardzo się Wam spodobał i od tamtej pory jest na naszej koncertowej setliście. Wersja studyjna znajdzie się oczywiście na drugim albumie! W najbliższym czasie możecie spodziewać się kolejnego klipu live z Hard Rock Heroes!

Trzymajcie zatem rękę na pulsie!

 
 
 

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
KONIEC!

Koniec! Sobotnim koncertem w Lublinie zakończyliśmy pierwszą ogólnopolską trasę Slave Keeper. Szesnaście koncertów, kilka tysięcy przejechanych kilometrów i masa wspaniałych chwil, które utwierdziły n

 
 
 
Bielsko - Biała

Tak było w Bielsku-Białej Kto nie był, a chce się jeszcze załapać na końcówkę trasy? 23.05 Slave Keeper + Tender Torture + Crooked Faith | Świniów | Ranczo Świniarnia 13.06 Slave Keeper + Here on Ear

 
 
 

Komentarze


bottom of page