top of page
slave keeper logo background250_edited.jpg
Szukaj

Rocznica

23 września minął dokładnie rok od premiery :)

Setki sprzedanych egzemplarzy i wyprzedany pierwszy nakład to dla nas coś niesamowitego! ❤

Komu jeszcze się nie znudziło i wciąż czasem słucha?

My działamy, by w przyszłym roku dostarczyć wam nową porcję slavekeeporowych melodii 🤘

 
 
 

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Bielsko - Biała

Tak było w Bielsku-Białej Kto nie był, a chce się jeszcze załapać na końcówkę trasy? 23.05 Slave Keeper + Tender Torture + Crooked Faith | Świniów | Ranczo Świniarnia 13.06 Slave Keeper + Here on Ear

 
 
 
Bielsko - Biała

Po takich koncertach jest nam strasznie przykro, że trasa "Podwójna gra" już się kończy To był niezapomniany wieczór! Ogromnie wam dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie i mamy nadzieję, że ci z Was, któr

 
 
 

Komentarze


bottom of page