top of page
slave keeper logo background250_edited.jpg
Szukaj

"Ostatni..." weekend :)

Dzień dobry

To był wspaniały weekend! Cudownie było znów dla was zagrać!

Było nam niezwykle miło, że znacie już teksty i śpiewacie z nami numery z nowego albumu  

A te tłumy na merchu po obu koncertach? Coś niesamowitego!  

Nie daliście nam odetchnąć

Bardzo dziękujemy wam wszystkim za przybycie, Semafor oraz Gminne Centrum Kultury w Drelowie za ugoszczenie nas, CoverNostra za ogień ze sceny (to akurat żadna nowość i jeszcze nas razem zobaczycie ) oraz oczywiście Grzegorz Fred Miernik Fotografia Koncertowa i Gminne Centrum Kultury w Drelowie za świetne zdjęcia

Następny przystanek - Kolbuszowa!

18 października wpadniemy na chwilę rozgrzać poblikę na trasie Iron Head! Wydają właśnie drugi album i będziemy mieli zaszczyt wziąć udział w premierowym koncercie

Już teraz zapisujcie w kalendarzach i kupujcie bilety!

 
 
 

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Bielsko - Biała

Tak było w Bielsku-Białej Kto nie był, a chce się jeszcze załapać na końcówkę trasy? 23.05 Slave Keeper + Tender Torture + Crooked Faith | Świniów | Ranczo Świniarnia 13.06 Slave Keeper + Here on Ear

 
 
 
Bielsko - Biała

Po takich koncertach jest nam strasznie przykro, że trasa "Podwójna gra" już się kończy To był niezapomniany wieczór! Ogromnie wam dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie i mamy nadzieję, że ci z Was, któr

 
 
 

Komentarze


bottom of page