top of page
slave keeper logo background250_edited.jpg
Szukaj

Alive

To już oficjalne. Wrocław zostaje obowiązkowym punktem podczas każdej naszej trasy!

Lepszego wieczoru nie mogliśmy sobie wymarzyć!

Jesteśmy w ogromnym szoku, że niektórzy z was pokonali nawet 200km, żeby się z nami zobaczyć

OGROMNIE jesteśmy wam wdzięczni, bo naładowaliście nam baterie na długi czas!

Dziękujemy!

Podziękowania należą się także Here on Earth, którzy zagrali magiczny koncert. Świetna muzyka, wspaniali ludzie i pełen profesjonalizm na scenie. Polecamy zajrzeć do nich i posłuchać, bo naprawdę warto! (a w piątek kolejna okazja, by nas razem zobaczyć - tym razem w Częstochowie )

Ekipa Alive również stanęła na wysokości zadania

Przemiłe dziewczyny przy barze zadbały o to, by niczego nie brakowało (ale świetne zapiekanki robią!), a realizacja koncertu na zawodowym poziomie pod każdym względem!

Jeszcze raz dziękujemy wam wszystkim i zapraszamy na ostatnie 3 koncerty pierwszego rozdziału trasy "Podwójna gra"!

 
 
 

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Bielsko - Biała

Tak było w Bielsku-Białej Kto nie był, a chce się jeszcze załapać na końcówkę trasy? 23.05 Slave Keeper + Tender Torture + Crooked Faith | Świniów | Ranczo Świniarnia 13.06 Slave Keeper + Here on Ear

 
 
 
Bielsko - Biała

Po takich koncertach jest nam strasznie przykro, że trasa "Podwójna gra" już się kończy To był niezapomniany wieczór! Ogromnie wam dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie i mamy nadzieję, że ci z Was, któr

 
 
 

Komentarze


bottom of page