Nasza Marta, wspaniały głos, który jest siłą napędową Slavekeeperowej lokomotywy, obchodzi dziś urodziny! Wszystkiego najlepszego Marta Biernacka, wytrwałości, oraz spełnienia marzeń :)
Tak było w Bielsku-Białej Kto nie był, a chce się jeszcze załapać na końcówkę trasy? 23.05 Slave Keeper + Tender Torture + Crooked Faith | Świniów | Ranczo Świniarnia 13.06 Slave Keeper + Here on Ear
Po takich koncertach jest nam strasznie przykro, że trasa "Podwójna gra" już się kończy To był niezapomniany wieczór! Ogromnie wam dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie i mamy nadzieję, że ci z Was, któr
Komentarze