top of page
slave keeper logo background250_edited.jpg
Szukaj

Toruń!

Dziękujemy Toruń!

Czarno białe zdjęcia rodem z horrorów, ale my tak naprawdę wcale nie straszymy

Dzięki Tomigan za kawał dobrego grania Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś do was wrócimy, a tymczasem zapraszamy na styczniowe balety!

10.01 - Wrocław

16.01 - Częstochowa

17.01 - Bielsko-Biała

31.01 - Gdańsk

W każdym z tych miast zagramy po raz pierwszy - mamy nadzieję, że dobrze nas przyjmiecie :) Galeria

 
 
 

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Bielsko - Biała

Tak było w Bielsku-Białej Kto nie był, a chce się jeszcze załapać na końcówkę trasy? 23.05 Slave Keeper + Tender Torture + Crooked Faith | Świniów | Ranczo Świniarnia 13.06 Slave Keeper + Here on Ear

 
 
 
Bielsko - Biała

Po takich koncertach jest nam strasznie przykro, że trasa "Podwójna gra" już się kończy To był niezapomniany wieczór! Ogromnie wam dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie i mamy nadzieję, że ci z Was, któr

 
 
 

Komentarze


bottom of page