top of page
slave keeper logo background250_edited.jpg
Szukaj

Rozdział II

Czas na rozdział II

Na początek witamy wiosnę w Krakowie, a tydzień po Wielkanocy spalamy świąteczne kalorie w Łodzi

W maju wracamy do Bielska-Białej, bo mamy tam niedokończone sprawy

Następnie spotykamy się w rodzinnej atmosferze (ale jak ktoś nie z rodziny to też zapraszamy!) na Ranczo Świniarnia  

Całą trasę zwieńczy natomiast finałowy koncert w Lublinie WYDARZENIA

 
 
 

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Bielsko - Biała

Tak było w Bielsku-Białej Kto nie był, a chce się jeszcze załapać na końcówkę trasy? 23.05 Slave Keeper + Tender Torture + Crooked Faith | Świniów | Ranczo Świniarnia 13.06 Slave Keeper + Here on Ear

 
 
 
Bielsko - Biała

Po takich koncertach jest nam strasznie przykro, że trasa "Podwójna gra" już się kończy To był niezapomniany wieczór! Ogromnie wam dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie i mamy nadzieję, że ci z Was, któr

 
 
 

Komentarze


bottom of page