top of page
slave keeper logo background250_edited.jpg
Szukaj

Fotorelacja z Krakowa oraz życzenia

Dotarły do nas fotki z Krakowa od Marta Mrowiec i nawet ładnie wyszliśmy

Niedługo widzimy się z wami w Łodzi, ale zanim to nastąpi - przed nami świąteczny weekend.

Z tej okazji życzymy Wam spokojnych, ciepłych świąt, spędzonych w dobrej astmosferze i wśród bliskich wam osób

Trzymajcie się cieplutko! Do zobaczenia po świętach GALERIA

 
 
 

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Bielsko - Biała

Tak było w Bielsku-Białej Kto nie był, a chce się jeszcze załapać na końcówkę trasy? 23.05 Slave Keeper + Tender Torture + Crooked Faith | Świniów | Ranczo Świniarnia 13.06 Slave Keeper + Here on Ear

 
 
 
Bielsko - Biała

Po takich koncertach jest nam strasznie przykro, że trasa "Podwójna gra" już się kończy To był niezapomniany wieczór! Ogromnie wam dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie i mamy nadzieję, że ci z Was, któr

 
 
 

Komentarze


bottom of page